O BCD Group

BCD Group je mezinárodním seskupením několika developerských společností s bohatými zahraničními zkušenostmi. Stojí například za výstavbou nového města v Izraeli, nákupního centra v Belgii nebo střední školy v anglickém Manchesteru.

>>> Více

V České republice působí od roku 2001 a realizuje projekty především v Praze: rezidenční čtvrť Nad Rokytkou ve Vysočanech (v I. až IV. etapě mají všechny byty již své majitele v V. etapě zbývají poslední volné byty), dokončený bytový dům Trojská brána a připravovaný projekt Aleje, díky kterému na jižním okraji Prahy vznikne, na ploše 1,3 milionu m², nové město pro bydlení, práci i zábavu.

NAŠE VIZE A STRATEGIE

Jelikož máme bohaté zkušenosti a dostatečné finanční prostředky, zaměřujeme se na dlouhodobé cíle. Chceme nadále upevňovat a posilovat naši pozici mezi předními developerskými společnostmi na českém trhu a klientům vždy nabízet kvalitu a stabilitu.

>>> Více

Nestavíme pouze malé a izolované bytové projekty. Naší vizí je především vytvářet komplexní městské celky v pečlivě vybraných lokalitách, které přetváříme v příjemná místa klidného bydlení i společenského a ekonomického života. Plně si uvědomujeme, že tento náročný typ developmentu klade velké nároky na propracovanou koncepční přípravu i důslednou realizaci. Proto vždy ke každému projektu přistupujeme s maximální citlivostí a zodpovědností. Naše péče o klienty nekončí s poslední položenou cihlou. Naopak kvalitu následného klientského servisu považujeme za zásadní a budeme ji nadále rozvíjet.

NAŠE HODNOTY

  • KVALITA
  • ZKUŠENOSTI A KNOW-HOW
  • VYSOKÉ CÍLE
  • ZODPOVĚDNOST A STABILITA
  • VYTVÁŘENÍ PROSTŘEDÍ PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT
>>> Více