Rezidenční čtvrť Nad Rokytkou

Nově vznikající čtvrť Nad Rokytkou, na břehu stejnojmenné říčky v Praze 9 - Vysočanech, nabízí ideální bydlení zejména pro mladé rodiny, ale je také výhodnou investicí. Výhodou lokality je nejen přímé napojení na MHD a blízkost centra města, ale také nově vybudovaná infrastruktura a velké množství zeleně. Developerem projektu je seskupení společností BCD Group ve spolupráci s firmou Broomwell Developments.

Oba subjekty mají na mezinárodním realitním trhu mnohaleté zkušenosti. V České republice působí BCD Group od roku 2001, kdy zakoupila pozemky stávajícího projektu Nad Rokytkou. Jde o dlouhodobý projekt rozdělený do 9 etap a několika let výstavby. Na více než 15 ha pozemku postupně vyrůstá celkem 2 000 bytů. Nyní jsou hotovy a úspěšně doprodány tři etapy s více než 700 prodanými bytovými jednotkami. Čtvrtá s názvem Zahrady Nad Rokytkou II je právě v prodeji a zbývají poslední volné jednotky. Domy 6 a 7 jsou zkolaudovány a zbylé budovy 1 až 5 budou zkolaudovány v roce 2016.

Projekt nabízí nejen uzavřené objekty poskytující potřebnou míru soukromí, ale i otevřené městečko s velkým množstvím parkových ploch, dětským hřištěm, cyklostezkou a zcela novou fitness stezkou. Nově vznikající čtvrť má výborné napojení na centrum města i s jeho periferiemi. Zájemci o bydlení mohou vybírat z rozmanité nabídky bytů v různých dispozicích, samozřejmostí je široká škála vybavení vysokého standardu.

Čtvrtá etapa!
V sedmi bytových domech s propracovanými dispozicemi bytů, terasami či předzahrádkami a garážovým stáním v suterénu domu. Objevte s námi byty s krásným výhledem, vynikající lokalitou a jedinečným zázemím s mnoha sportovními i relaxačními příležitostmi.

Žijte s námi Nad Rokytkou naplno!

Více info na:
mobile: +420 603 330 301
e-mail: nadrokytkou@nadrokytkou.cz

Domácí stránka projektu: www.nadrokytkou.cz

 

Objevte život Nad Rokytkou

 

 

Okolí projektu

 

IV.ETAPA - ZAHRADY NAD ROKYTKOU II (VŠECHNY BYTY PRODÁNY)

 

III. etapa - Rezidence Nad Rokytkou (Všechny byty prodány)

 

II. etapa - Dvůr Nad Rokytkou (Všechny byty prodány)

I. etapa - Zahrady Nad Rokytkou  (Všechny byty prodány)